6 найпоширеніших міфів про стрільбу з луку

    Стрільба з луку - це мабуть один з небагатьох видів спорту, яким можуть займатися всі. Розпочати це заняття можна із самого дитинства,головне втримати лук, і до самої старості. Як кажуть, від двох до ста двох. Більш того, не кожним спортом зможуть займатись люди з травмами та фізичними вадами, але стрільба з луку відкрита для всіх.

    Навіть не дивлячись на все це, про стрільбу з луку існують старі міфи, та іноді саме вони стають на заваді тим, хто хоче спробувати себе у цьому спорті. Якщо ви займаєтесь стрільбою з лука давно, то все одно стикались із деякими міфами. Що ви про це думаєте?     Якщо почуєте деякі з них знову, то ось вам корисні поради, щоб ви могли спростувати ці нісенітниці.
    1. Треба бути дуже сильним, щоб стріляти.


    Це абсолютно не так. Стрільба з луку фокусується на правильній техніці, а не на застосуванні грубої сили. На будь-яких курсах для початківців вам запропонують розпочати із неважкого луку. Коли ви досягнете певного рівня, вам запропонують перейти на важчий лук, який надасть стрілам більшого прискорення. Дениз Паркер з США, здобула золоту медаль на Олімпійських іграх 1988 року у віці 13 років, з луком, який мав силу натяжіння 28 фунтів (приблизно 12.7 кг). Вважайте, що зусилля треба прикласти таке саме, як і для того, щоб підняти невеличку собаку. Більш того, корейська жіноча команда лучників стала самою успішною за всю історію Олімпійських ігор, хоч вага декого з них ледь перевищувала 50 кг. По суті, бути занадто накачаним тільки заважатиме у здобуті титулу найкращого стрільця.

    2. Стрільба з луку - це дуже небезпечно.

    За статистичними даними, стрільба з луку - один із найбезпечніших видів спорту у світі. Згідно Національної статистичної агенції, цей вид спорту у три рази безпечніший ніж гольф, з кількістю один до двох тисяч травмованих. По факту 90 відсотків цих травм трапляються при полюванні з луком, а не стрільбі по  мішенях. Безпека на стрільбищі, це один із найкритичніших пунктів, і саме з неї розпочинають перше заняття. Якщо ви не порушуєте правил та стріляєте на спеціалізованому стрільбищі (а не у себе на задньому дворі), вам абсолютно немає чого боятися.

    3. Я не зможу стріляти з луку, у мене поганий зір.

    Також не проблема. Прицілювання очима, це лише один із багатьох елементів у техніці стрільби, до того ж не найголовніший. Не багато видів спорту дозволяють вам носити ваші окуляри (або будь які окуляри взагалі), навіть якщо ви змагаєтесь на найвищому рівні. Наприклад, дворазовий чемпіон Олімпійських ігор Ім Дон Хьюн майже сліпий. Він бачить мішень на відстані 70 метрів як різнокольорову розмиту тінь. Незважаючи на це, він встановив світовій рекорд саме на цій відстані. Інші стрільці, які повністю сліпі використовують спеціальне тактичне обладнання для прицілювання. Немає нічого неможливого!

    4. Мабуть це дуже дорого.

    Стрільба з луку буде настільки дорогою, наскільки ви цього захочете. Більшість стрілецьких клубів дають все обладнання в оренду, коли ви тільки розпочинаєте займатись. Ви можете купити базовий лук, стріли та аксесуари за двісті доларів, і вам цього вистачить на декілька років. Майже всі частини обладнання можна замінити іншими, і ви зможете покращувати їх за бажанням. Коли ви набудете достатньо досвіду, ви відкриєте переваги вторинного ринку, де можна придбати будь-що в гарному стані. Більшість обладнання виготовлено із міцних матеріалів, та виглядає як нове.

    5. Мабуть це нудно, коли займаєшся цим цілий день.

    Ніколи не буває нудно, коли ви вдосконалюєте свої навички, дисципліну та точність. Насправді, небагато  видів спорту можуть похизуватися таким різноманіттям дисциплін. З якого луку ви б хотіли стріляти: блочного, рекурсивного, або з десятка традиційних ? В якому типі змагань ви б хотіли прийняти участь: стрільбі по мішенях, польовій, або 3Д? На відкритому повітрі, чи в приміщенні? Ви можете все життя приймати участь лише в місцевих чемпіонатах, або поїхати за кордон. Самовдосконалення у стрільбі з луку - це захоплююча пригода, яка триватиме все ваше життя. До того ж, це один із самих соціальних видів спорту!

    6.  Потрібно вдягати тільки зелене.


    Ну, ви мене зрозуміли! Іноді дуже хочеться, щоб Робін Гуда взагалі не існувало!

3060

Читайте також

11 речей, які ви не знали про стрільбу з лука

11 речей, які ви не знали про стрільбу з лука

Стрільба з луку стала олімпійським видом спорту на іграх 1900 року в Парижі. Був і період, коли її в...

5 причин, щоб навчити дітей стріляти з луку

5 причин, щоб навчити дітей стріляти з луку

    Сьогодні, під впливом «Голодних ігор», «Хороброї серцем», та Соколиного Ока з «Ме...

Як вибрати лук

Як вибрати лук

    "- Здрастуйте, я зайшов на Ваш сайт і обираю лук. Ось підкажіть ..." Таким чином ...

Стрільба з луку для початківців

Стрільба з луку для початківців

    Стрільба з луку - це вид спорту, в якому стріляють по різних типах мішеній за допомого...

JivoChat
Viber
Telegram
Допомога Online