Аксесуари для стрільби

Аксесуари для стрільби

У цій категорії можна знайти всю інформацію по вибору захисного спорядження, краг, рукавичок для стрільби, напальчника, релізів, сумок та кейсів для луків і арбалетів. Тут ви зможете дізнатися, для чого Вам знадобиться сагайдак і що таке виймач стріл.

Подгонка нового напальчника для стрільби
Що таке напальчник? Типи напальчників для стрільби з лука. Придбання нового напальчника. Обрізка та налаштування напальчника.
Колчан
699
Аксесуари для стрільби з традиційного лука
    Отже, після довгих (а то і недовгих) роздумів (або порад професіоналів або друзів) Ви, нарешті купили собі лук. Справжній дерев'яний традиційний лук виготовлення одного з лучних майстрів України, Росії або ж фірмову модель. І навіть більше того, Ви придбали до лука комплект стріл, який підходить до обраної покупці. Здавалося б, можна починати активні тренування і відточувати свою майстерність, але ... зарано! Якщо Ви хочете, щоб стрільба з лука приносила задоволення, а не втому і травми, варто відразу ж подбати і про деякі доповнення до луку, які «встановлюються» безпосередньо на лучника.
Аксесуари для стрільби з блочного лука
   Незважаючи на те, що сучасний блочний лук можна по праву назвати технічною досконалістю в порівнянні з усіма іншими типами луків, проте, і для стрільби з настільки досконалої зброї лучнику потрібно набір необхідних аксесуарів, які зроблять процес стрільби більш зручним, точним і комфортним.
Нитки для виготовлення тятиви
Одна з невід'ємних деталей будь-якого лука або арбалета - тятива. Як і всі витратні товари, вона може зношуватися, навіть якщо її складові найкращої якості. Тим більше знос великий, якщо говорити про неякісну продукцію. Тому в багатьох випадках лучники і арбалетники займаються плетінням тятиви вручну.
Що знадобиться для стрільби з лука?
Коли придбав лук і стріли, норовить одразу розстріляти першу мішень, попасти у маленьку точку або розірвати на шматочки яблуко металевим наконечником. Все це можна і навіть потрібно, тільки необхідно пам'ятати, що стрільба повинна бути приємною і безпечною!
Колчаны и их разновидности
Для того, щоб стріляти з лука в своє задоволення, одного лука і декількох стріл недостатньо. Додатково бажано мати захист для пальців правої руки, краги для зап'ястя лівої руки і ще деякі аксесуари. І, звичайно, в мінімальний набір лучника, який бажає комфортно стріляти, обов'язково повинен входити колчан.


JivoChat
Viber
Telegram
Допомога Online