Історія

Історія

Мабуть, найцікавіша добірка статей про історію лука і арбалета. Що з'явилося раніше, лук або арбалет? Якими вони були раніше. Загалом якщо Ви в темі, тут ви знайдете статті, які допоможуть коротати Вам дозвілля.

Факти з історії блочних луків
Виникнення першого блочного лука. Історія розвитку блочних луків. Поліпшення конструкції, регулювання та налаштувань сучасних блочних луків.
Лук, стріли…та коні?
Кинути поводи на швидкості 40 км/год, щоб покласти стрілу на тятиву - звучить лякаюче, але це зовсім природній та знайомий рух для лучників-вершників. Більше того - це навіть більш природно для коней. Все ж таки ці п'ятсот кілограмові тварини були майже одним цілим з луком та стрілами ще з Бронзового віку.
Ще кілька слів про арбалет
Арбалет, мабуть, одне з найбільш цікавих військових винаходів в людській історії. Зовнішній вигляд і спусковий механізм викликають велику спокусу назвати арбалет перехідною ланкою від лука до вогнепальної зброї, однак насправді це не так.
Міфи про луки та лучників
Хто ці загадкові люди, які примудряються, натягнувши шматок мотузки на палицю, вистрілити іншиою палицею, «вбивчо» вразивши дрібну мішень на великій дистанції? Хто вони, що зіграли переломние значення в багатьох історичних моментах? Хто ці стрілки, про яких знімають фільми і мультфільми і навіть, більше того, в яких грають більшість дітей?
Арбалет в історії. В чому перевага арбалета?
Сучасні арбалети відрізняються від арбалетів, які використовувалися в минулі століття, як за зовнішнім виглядом, так по потужності і способу застосування. Старовинні арбалети мали неймовірну силу натягу тятиви, їх стріли з кованими наконечниками наскрізь пробивали ворога в залізних обладунках. Сучасні арбалети обмежені за потужністю, як того вимагає законодавство (до 20 кг в Україні) і вони не є зброєю.
Луки на Русі
Якщо говорити про стрільбу з лука, то більшості недосвідчених людей згадуються часи давньої Англії і, звичайно, герой-лучник Робін Гуд, що тримає в руках справжній англійський лук - цілісний, з деревини тиса, в людський зріст довжиною і без рекурсивності. Однак це не зовсім справедливо. Така величезна популярність англійських лучників зобов'язана лише вдало свого часу знятим фільмом із зазначеним головним героєм. Насправді ж луки були поширені практично по всьому світу, і вже точно далі островів англійців.

Показано з 1 по 6 з 6 (всього 1 сторінок)


JivoChat
Viber
Telegram
Допомога Online