Купити Archery Tag

Лук Rolan Snake
Лук Rolan Snake

Rolan Snake - якісна і потужна модель традиційного рекурсивного лука. Він має відмінну силу натягу, що дозволяє вести як спортивну стрільбу і тренуван..

2640 грн

Стріла для Archery Tag Musen MSGJ-78
Стріла для Archery Tag Musen MSGJ-78

Безпечна стріла для лука призначена для ігор Archery Tag.Довжина: загальна довжина близько 34", розмір наконечника близько 2"Матеріал наконечника: EVA..

189 грн

Мішень для Archery Tag Musen Foam Target
Мішень для Archery Tag Musen Foam Target

Колір: чорний с білими вставкамиРозміри: 59 x 59 x 5 смДіаметр вставок 15 см...

Захисна маска для обличчя Shocq Gear
Захисна маска для обличчя Shocq Gear

Повнолицева захисна маска, підходить для різних видів діяльності, включаючи Larp, Archery Tag або Airsoft.Легка і добре вентильована.Еластичний ободок..

Немає в наявності

Давайте спочатку дізнаємось,  що таке Archery Tag?

Archery Tag це командна гра, схожа на страйкбол або пейнтбол, тільки тут в Вас стріляють стрілами з піною замість наконечника.

Правила Archery Tag досить прості. На поле виходить дві команди з рівною кількістю гравців по дві сторони. Команди біжать до середини поля, де лежать стріли і намагаються їх взяти якомога більше, щоб вистачило на бій. Після учасники зі стрілами біжать назад до вихідного місця - там лежать луки і починається бій. Якщо Ви зловили стрілу до того, як вона торкнулася Вас - маєте право повернути одного вибулого гравця Вашої команди. Якщо ж стріла все ж потрапила в Вас, тоді ви вибуваєте з гри. Дана гра абсолютно безпечна, адже при попаданні стріли ви майже нічого не відчуєте за рахунок пінного наконечника. Гра Archery Tag дуже цікава і динамічна, а значить відмінно підійде для того, щоб скрасити будні і вихідні, відсвяткувати будь-яку заходу і свято.

Що ж потрібно для гри?

Для гри Вам знадобиться:

• Лук для Арчері таг. Безпосередньо, щоб було з чого стріляти;

• Стріли для Арчері таг. Ну а це, звичайно ж, щоб було чим стріляти;

• Маска для Арчері таг. Маска потрібна швидше для захисту, особливо якщо Ви носите лінзи або контактні окуляри. Або ж для тих, хто не хоче зіпсувати свій макіяж або зайвий раз перестрахуватися.

За бажанням і для різноманітності гри ви також можете придбати мішень і укриття. Це зробить Вашу гру ще цікавіше.

Купити Archery Tag обладнання Ви можете на нашому сайті. Наші консультанти із задоволенням підберуть Вам потрібне спорядження для гри і розкажуть  Вам всі правила і тонкощі, а так же підкажуть місце проведення таких ігор. Звертайтесь!

Viber
Telegram