Луки

Луки
Статті в цій категорії розкажуть вам все про луки. Які бувають типи і види луків? Що таке рекурсивний лук? Який лук краще для початківця? Блоковий або класичний лук? Відповіді на ці та інші питання Ви з легкістю знайдете тут.
Вибір олімпійського лука
Вибір довжини лука. Види матеріалів руків'я і плечей лука. Відчуття лука.
Вибір спортивного блочного лука
Поради щодо вибору блочного лука для стрільби по мішенях. Відмінності між спортивними та мисливськими блочними луками. Характеристики спортивних блочних луків.
Простий, цільнодерев'яний лук
Визначення поняття простий лук, історія появи цільнодерев’янних луків. Особливості конструкції і матеріалів що використовуються при виготовленні простих луків. Види та форми простих луків. Поради щодо експлуатації цільнодерев’янних луків.
Покупка лука
Купівля повного комплекту для стрільби з лука може лякати. Який бренд ти б вибрав? Як дізнатися, який лук найкращеий? Здається, що врахувати всі чинники і комбінації при виборі, просто неможливо.Так як щорічно на ринку з'являється новий асортимент, стрілки рідко стикаються з нестачею обладнання для стрільби з лука. Це означає, що ти завжди можеш знайти більш дешеві альтернативні варіанти новому, дорогого обладнання.
ARCHERY TAG – весело, навіть якщо ти не лучник
Мабуть, Арчері таг - найцікавіша і найбезпечніша розвага, що імітує бойове зіткнення. Тут не відіграє ролі, наскільки потужна у тебе зброя - у всіх вона однакова, наскільки ти сильний і накачаний - лук не вимагає особливої ​​сили, і не так уже й важливо, які у тебе плани перед грою - злива стріл з табору супротивника швидко змусить тебе переглянути тактику дій.
Різновиди рекурсивних луків
    В цій статті ми поговоримо про традиційні луки. Але не про всіх, а про їх рекурсивних різновидах. Лук називається рекурсивним, якщо у вільному стані (тобто, зі знятою тятивою) має згинання в іншу сторону. Дана властивість дозволяє їм, в порівнянні з загальновідомими довгими англійськими луками, мати ряд переваг:
6 найпоширеніших міфів про стрільбу з луку
Стрільба з луку - це мабуть один з небагатьох видів спорту, яким можуть займатися всі. Розпочати це заняття можна із самого дитинства,головне втримати лук, і до самої старості. Як кажуть, від двох до ста двох. Більш того, не кожним спортом зможуть займатись люди з травмами та фізичними вадами, але стрільба з луку відкрита для всіх.
Лук -  найкращий подарунок дитині
    Як зробити дійсно приголомшливий подарунок дитині? Як урізноманітнити дозвілля дитини: чим замінити телевізор і комп'ютерні ігри?
Голий лук або Баребоу
Людина буде голою, якщо у нього забрати весь одяг. А чи може лук бути голим? Може. Якщо з нього зняти ряд пристосувань, які штучно збільшують точність стрільби і допомагають лучникові при пострілі.
Підготовка традиційного лука до стрільби
   Отже, Ваш перший традиційний лук - після довгих (а то і недовгих) сумнівів - придбаний. І якщо є достатній досвід стрільби, то, здавалося б - можна вже відразу їхати і на змагання / турніри / фестивалі, заробляти нагороди та медалі, але не все так просто.
5 причин, щоб навчити дітей стріляти з луку
Сьогодні, під впливом «Голодних ігор», «Хороброї серцем», та Соколиного Ока з «Месників», а також Олімпійських ігор ( стрільба з луку була першою в рейтингах он-лайн переглядів саме тоді, коли в 2012 році в Лондоні, США здобула золото у цьому виді спорту), багато підлітків (в основному дівчата) почали займатись стрільбою з луку.
Класифікація луків
Отже, Ви вирішили всерйоз зайнятися стрільбою з лука. У цьому випадку перед Вами виникне найперший питання: з чого будете стріляти? Ви думаєте, що луки всі однакові і являють собою підставу, виконане з якого-небудь матеріалу, на кінці якого кріпиться тятива? Ні, все набагато складніше.
Розбірні луки
Добре, коли є власний лук: він обраний саме таким, який є  зручним для стрілка. Стріли для лука також підібрані (а то навіть самостійно виготовлені або зібрані). Цікаво і позитивно з власним луком їздити по різних змаганнях і фестивалям - навіть якщо не за однозначною перемогою, то за масою позитивних емоцій, вражень від спілкування з колегами-лучниками-майстрами або за корисною інформацією (наприклад, для самостійного виготовлення луків на підставі чужого досвіду).
Традиційний лук проти Олімпіка
Професійні спортсмени, які стріляли з класичних луків (вони ж - олімпіки), а вже тим більше з блокових, вважають традиційні луки пережитком минулого. І дійсно, порівнювати сучасний лук, обвішані які підвищують точність пристосуваннями, з дерев'яними історичними луками - складно. Можливо, хтось вирішить, що ми порівнюємо новий винищувач з кукурудзником, але ... ми спробуємо це зробити: мистецтво проти технології.
Кюдо з Юмі або мистецтво стрільби з японського лука
Для більшості лучників стрільба з лука є заняття спортом: все також напружуються м'язи, все так само необхідний результат - потрапляння в мішень, є суперники, колеги та спортивне обладнання (читай - лук, стріли, крага, сагайдак, напальчник та ін.). Для когось лук є відмінною можливістю добре провести час: з цікавими людьми, на свіжому повітрі, займаючись при цьому приємною справою, тобто, стрільбою.
Як вибрати лук
"- Здрастуйте, я зайшов на ваш сайт і обираю лук. Ось підкажіть ..." Таким чином починаються близько 90% дзвінків від людей, які вирішили освоїти стрільбу з лука або придбати лук у подарунок. Безумовно, стрільба з лука, це гарне цікаве і захоплююче хобі. Хобі розвиваюче м'язи рук, спини, що покращує окомір і концентрацію. Хобі, яке служить постійним джерелом гарного настрою, нових друзів і позитивних емоцій.
25114 читати більше


JivoChat
Viber
Telegram
Допомога Online