Купити Піп сайти

Пип сайт Fletcher Archery Tru Peep
Пип сайт Fletcher Archery Tru Peep

Пип сайт – специальное устройство, которое служит для прицеливания лучникам, стреляющим из блочных луков. Пип сайт представляет собой небольшое колеси..

183 грн

Пип-сайт Radical Maxim 38MT
Пип-сайт Radical Maxim 38MT

Пип-сайт – специальное устройство, которое служит для прицеливания лучникам, стреляющим из блочных луков. Пип-сайт представляет собой небольшое колеси..

206 грн

Піп сайт (набір) Hamskea InSight Super Deluxe
Піп сайт (набір) Hamskea InSight Super Deluxe

Піп сайт від Hamskea з апертурами і лінзами.Ключові особливості:Включає в себе 6 різних розмірів апертур, так що ви можете експериментувати зі своїм п..

Немає в наявності

Піп-сайти

Піп-сайт є частиною системи прицілювання, яка допоможе вам досягти точності при пострілі. На луці піп-сайти встановлюються аналогічно прицільної планки і мушці у рушниці, але навпаки: прицільна планка - приціл - спереду, а мушка -піп-сайт ззаду біля ока стрілка на тятиві.

Піп-сайти відрізняються діаметрами отвору, які встановлюються в залежності від умов освітлення. Є піп-сайти, які можна перемкнути на потрібний діаметр, а також піп-сайти з лінзою. Існують піп-сайти з гумовим шнуром, завдяки якому в момент повної натяжки відбувається орієнтація піп-сайту з прицілом.

Установка піп-сайту

Перш ніж встановлювати піп-сайт в тятиву, необхідно визначитися з його місцем розташування. Для цього потрібно позначити місце можливого розміщення піп-сайту і натягнути тятиву. Піп-сайт повинен бути встановлений таким чином, щоб після натягу тятиви, стрілок побачив його прямо перед стрілецьким глазом. Для точного прицілювання мушка прицілу повинна збігатися з центром в отворі піп-сайту, отримані перехрестя мушки потрібно поєднати з мішенню. Висота розташування піп-сайту на тятиві залежить в основному від манери прикладки стрілка і довжини його шиї. Найголовніше - розуміти, що розмір піп-сайту і його форма завжди відповідають вашому характеру прицілювання, віддалі до прицілу, розміром лімбів прицілу. У віконце піп-сайту ви повинні бачити або тільки зовнішнє коло прицілу, або тільки пін прицілу (єдиний або потрібний) - це залежить від характеру вашої манери стрільби, типу наведення, типу прицілу.

Піп-сайт встановлюється на тятиві між нитками, розділеними порівну. Допоможе в установці піп-сайту пристосування «String server», що допомагає розсунути нитки так, щоб захопити потрібну кількість. Для кріплення піп-сайту його фіксують вгорі і внизу. Піп-сайт варто обмотати страхувальною ниткою, вона мотається по канавці, прямо поверх тятиви.

 Щоб купити піп-сайт, потрібно мати деяке уявлення про те, які піп-сайти бувають, а можна звернутися до консультантів магазину Аrcusmarketі отримати вичерпну консультацію і купити піп-сайт, який підійде саме вам.

JivoChat
Viber
Telegram
Допомога Online