Налаштування та тюнінг

Налаштування та тюнінг

Статті на найскладнішу тему. Тут Ви знайдете багато інструкцій і розповідей про підготовку до стрільби і налаштування всіх видів луків і арбалетів. Все від установки тятиви на класичний лук до синхронізації блоків лука і арбалета. Також сюди ми будемо додавати інформацію, пов'язану з модернізацією і тюнінг-модифікаціями луків і арбалетів.

Основні налаштування блочного лука своїми руками
Основні налаштування. Необхідні інструменти. Регулювання довжини розтяжки, сили натягу. Установка: полки, сідла, прицілу і додаткових аксесуарів.
Коли варто думати про замовлення нової тятиви для блочного лука.
Заміна тятиви блочного лука. Параметри нової тятиви для блочного лука. Виготовлення та вибір кольору тятиви блочного лука.
Налаштування прицілу блочного лука
Детальний опис налаштування прицілу блочного лука. Поради з пристрілювання та регулювання прицілу блочного лука. Рішення поширених проблем при налаштуванні прицілу блочного лука.
Як встановити поличку для лука?
Купити полку для лука в Україні. Як встановити поличку для лука?
Пристрілюємо приціл для лука
Як пристрелять приціл для лука. Пристрілюємо приціл разом.
Як налаштувати лук Mathews за допомогою шайб Top Hat
Mathews виробляє якісні мисливські луки, включаючи всю лінійку Halon, яка була випущена кілька років тому. На 2018 рік новий лук Triax став дуже популярним завдяки кільком факторам, серед яких, компактний розмір, швидкість і майже повна відсутність вібрації і шуму. Mathews пропонує карколомну лінійку луків і, якщо ти все ще перебуваєш в пошуку лука для себе, я дуже рекомендую тобі звернутися до місцевого професійного магазину і вибрати його там.
Як визначити що Ваш лук потребує обслуговування?
Лук - механічний пристрій, що піддається зносу постійно, при цьому найбільш значного зносу, серед всіх складових частин лука, піддається тятива. Тонкі тятиви на вигнутих елементах і з'єднаннях потребують постійного обслуговування і, в кінцевому підсумку, вимагають заміни. Якщо Ви перегляньте відеозапис пострілу з лука з уповільненим ефектом, інтенсивність дії прикує погляд. Тятива піддається основному впливу і з часом зношується.
Як правильно зав’язати гніздо для стріли? Порада початківцям
Як правильно зав’язати гніздо для стріли, корисні поради. Ви зможете навчитись користуватись своїм обладнанням для стрільби з луку, якщо будете слідувати нашим простим, покроковим порадам.
Як посилити арбалет
    Навіщо посилювати арбалет? Збільшення сили натягу дозволить збільшити дальність прицільної стрільби і потужність пострілу.
Налаштування блочних луків
    Ставши власником блочного лука, щасливий покупець навіть не замислюється про те, що така зброя потребує попередньої налаштуванні. А якщо врахувати складність конструкції блочного лука, то і саме налаштування ускладнюється.


JivoChat
Viber
Telegram
Допомога Online