НОВИНИ ТА СТАТТІ


Подгонка нового напальчника для стрільби
Що таке напальчник? Типи напальчників для стрільби з лука. Придбання нового напальчника. Обрізка та налаштування напальчника.
Вибір спортивного блочного лука
Поради щодо вибору блочного лука для стрільби по мішенях. Відмінності між спортивними та мисливськими блочними луками. Характеристики спортивних блочних луків.
Як визначити якою рукою стріляти з лука
Який лук обрати для правші або лівші. Поняття домінантного ока. Як визначити домінантне око. Поради щодо вибору лука для правої або лівої руки.
Як зробити ваш арбалет тихіше
Звук при пострілі з арбалета. Поради щодо зменшення звуку після пострілу з арбалета. Енергія пострілу. Розсіювання енергії після пострілу з арбалета.
Факти з історії блочних луків
Виникнення першого блочного лука. Історія розвитку блочних луків. Поліпшення конструкції, регулювання та налаштувань сучасних блочних луків.
Тренування сили руки, що утримує лук
Розвиток сили рук при стрільбі з лука. Правильне положення кисті при утриманні рукоятки лука. Тренування м'язів плеча під час стрільби з лука. Вплив трицепса на стабільність утримання лука на мішені. Приклади базових вправ для розвитку сили рук.
Як правильно тягнути блочний лук «В СТІНУ»
Поняття задньої стінки блочного лука. Характеристики задньої стінки блочного лука. Види механізмів стопора блоку. Яке зусилля варто прикладати при повній розтяжці блочного лука.
Простий, цільнодерев'яний лук
Визначення поняття простий лук, історія появи цільнодерев’янних луків. Особливості конструкції і матеріалів що використовуються при виготовленні простих луків. Види та форми простих луків. Поради щодо експлуатації цільнодерев’янних луків.
Стрільба з лука в приміщенні
Тренування стрільби з лука в приміщенні. Правила поведінки в лучному тирі. Змагання зі стрільби з лука в приміщеннях секцій.
Змагальні лучні ігри, для дітей і дорослих.
Лучні ігри. Дозвілля для всієї родини. Розваги з луком і стрілами. Ігри для дітей і дорослих.
Коли варто думати про замовлення нової тятиви для блочного лука.
Заміна тятиви блочного лука. Параметри нової тятиви для блочного лука. Виготовлення та вибір кольору тятиви блочного лука.
Налаштування прицілу блочного лука
Детальний опис налаштування прицілу блочного лука. Поради з пристрілювання та регулювання прицілу блочного лука. Рішення поширених проблем при налаштуванні прицілу блочного лука.
Навчання стрільбі з лука. Частина 4
13. Ритуалнатягування тятиви поділяється на фази з...
Як встановити поличку для лука?
Купити полку для лука в Україні. Як встановити поличку для лука?
Як зробити мішень для стрільби з лука
Як зробити мішень для стрільби з лука своїми руками. Чесний огляд на всі саморобні мішені.
Все, що Вам потрібно знати - наконечники для стріл
Купити наконечники для стріл в Україні. Як вибрати потрібний наконечник для своїх цілей?

JivoChat
Viber
Telegram
Допомога Online