НОВИНИ ТА СТАТТІ


Вибір оперення стріли для блочного лука
Підбір основних характеристик пера: довжина, форма, матеріал. Найпоширеніші конфігурації розміщення пера на валу стріли.
З якого матеріалу повинні бути стріли?
Основні типи матеріалів для виготовлення стріл. Дерев'яні стріли. Алюмінієві стріли. Карбонові стріли. Позначення жорсткості стріл.
5 найпоширеніших помилок під час стрільби з лука
Розбір найбільш поширених помилок під час стрільби з лука. Поради щодо поліпшення результативності стрільби з лука.
Довжина розтяжки блочного лука
Для чого потрібно знати довжину розтяжки лука. Як визначити довжину розтяжки лука. Регулювання довжини розтяжки лука.
Вибір олімпійського лука
Вибір довжини лука. Види матеріалів руків'я і плечей лука. Відчуття лука.
Основні налаштування блочного лука своїми руками
Основні налаштування. Необхідні інструменти. Регулювання довжини розтяжки, сили натягу. Установка: полки, сідла, прицілу і додаткових аксесуарів.
Подгонка нового напальчника для стрільби
Що таке напальчник? Типи напальчників для стрільби з лука. Придбання нового напальчника. Обрізка та налаштування напальчника.
Вибір спортивного блочного лука
Поради щодо вибору блочного лука для стрільби по мішенях. Відмінності між спортивними та мисливськими блочними луками. Характеристики спортивних блочних луків.
Як визначити якою рукою стріляти з лука
Який лук обрати для правші або лівші. Поняття домінантного ока. Як визначити домінантне око. Поради щодо вибору лука для правої або лівої руки.
Як зробити ваш арбалет тихіше
Звук при пострілі з арбалета. Поради щодо зменшення звуку після пострілу з арбалета. Енергія пострілу. Розсіювання енергії після пострілу з арбалета.
Факти з історії блочних луків
Виникнення першого блочного лука. Історія розвитку блочних луків. Поліпшення конструкції, регулювання та налаштувань сучасних блочних луків.
Тренування сили руки, що утримує лук
Розвиток сили рук при стрільбі з лука. Правильне положення кисті при утриманні рукоятки лука. Тренування м'язів плеча під час стрільби з лука. Вплив трицепса на стабільність утримання лука на мішені. Приклади базових вправ для розвитку сили рук.
Як правильно тягнути блочний лук «В СТІНУ»
Поняття задньої стінки блочного лука. Характеристики задньої стінки блочного лука. Види механізмів стопора блоку. Яке зусилля варто прикладати при повній розтяжці блочного лука.
Простий, цільнодерев'яний лук
Визначення поняття простий лук, історія появи цільнодерев’янних луків. Особливості конструкції і матеріалів що використовуються при виготовленні простих луків. Види та форми простих луків. Поради щодо експлуатації цільнодерев’янних луків.
Стрільба з лука в приміщенні
Тренування стрільби з лука в приміщенні. Правила поведінки в лучному тирі. Змагання зі стрільби з лука в приміщеннях секцій.
Змагальні лучні ігри, для дітей і дорослих.
Лучні ігри. Дозвілля для всієї родини. Розваги з луком і стрілами. Ігри для дітей і дорослих.

JivoChat
Viber
Telegram
Допомога Online