Арбалети

Арбалети

Даний розділ присвячений статтями на тему арбалетів. Огляди та порівняння арбалетів від брендів Excalibur, Horton, Mission, PSE, Bear Archery, Poe Lang, TenPoint, Man Kung та інших.

Як зробити ваш арбалет тихіше
Звук при пострілі з арбалета. Поради щодо зменшення звуку після пострілу з арбалета. Енергія пострілу. Розсіювання енергії після пострілу з арбалета.
Мисливські арбалети - всі нюанси вибору
Огляд мисливських арбалетів - як вибрати відповідний для себе, де пополювати, чи потрібний дозвіл і який бюджет.
Догляд за арбалетом
Ставтеся дбайливо до свого арбалету і він відповість тобі тим же. Ось кілька підказок по догляду, які забезпечать найкращу експлуатацію арбалета.
Що обрати, блочний арбалет, чи рекурсивний арбалет
Важко, якщо не сказати, неможливо визначити, яка конструкція арбалета краще, зручніше, надійніше. Кожна має свої плюси і мінуси, плюси в певних умовах можуть виявитися недоліками, і навпаки. Розглянемо кожну модель більш конкретно, розбивши оцінку на окремі компоненти. А який арбалет купити, і для яких завдань використовувати, нехай користувач уже вирішить самостійно.
Найпотужний арбалет в Україні?
    До недавнього часу на українському ринку були всього дві моделі блочних арбалетів: арбалет PoeLang CR-042G1A4NS-40 і ManKung MK-XB001 (MK-250). Це пов'язано з тим, що виробники арбалетів, такі як ManKung і PoeLang не хочуть виготовляти блокові арбалети з силою натягу до 40 фунтів (до 20 кг), хоча компанія "Arcus" неодноразово зверталися c цим питанням до виробників. І ось сьогодні, ми хочемо представити Вам новинку: Арбалет Poe Lang "Blade" CR-070B-40 - найпотужніший арбалет на українському ринку !!!
14369 читати більше
Тактичні арбалети у військах
Сьогодні військова техніка не стоїть на місці, цілі університети цілодобово мучаться над завданням створення самої ефективної зброї для сучасного солдата. Це багатомільярдні проекти, підсумком яких стає супер спорядження, що дозволяє виконувати широкий спектр завдань. І ось зовсім недавно, переглядаючи новини, знаходжу вкрай цікаву інформацію: «... американські вчені розробляють нове покоління томагавків для своїх бійців ...»
Як обрати арбалет для полювання
Перш ніж брати на полювання арбалет ... Не забувайте про три основні особливості цієї зброї: Перша - великий в порівнянні зі звичайною рушницею розмір і розмах його плечей та ложа. В розмаху мисливський арбалет може становити півтора метра, а значить, залишатися непомітним з ним дуже складно. Сила натягу деяких арбалетів становить 70-80 кг
Плюси і мінуси блочних арбалетів
    Для того, щоб навчитися точно і швидко стріляти з лука, потрібні місяці тренувань і, звичайно, достатня фізична підготовка, якщо є бажання стріляти з луків з великим натягом. І зовсім інша справа арбалети: стріляють вони за тим же принципом, що і луки, проте тятива зводиться з набагато меншими зусиллями, спеціальний механізм утримує арбалет зведеним , а впоратися з багатокілограмовим арбалетом зможе навіть дівчина, особливо якщо арбалет буде блочним.
«Арбалет-автомат» або Багатозарядний арбалет
    Якщо порівнювати арбалет і лук, то кожен з цих видів зброї має свої переваги й недоліки. У арбалета - це велика потужність, сила пробиття кольчуги, товстої шкіри тварини, панцира і, на жаль, велика тривалість підготовчої операції: натягування тятиви і укладання болта в ложі.
20293 читати більше
Порівняння бюджетних арбалетів
У великому асортименті гвинтівочних арбалетів, представлених в асортименті, зробити вибір часом досить важко. Адже деякі арбалети для полювання зовні відрізняються лише кольором, формою приклада, наявністю декоративних елементів тощо.
Нюанси використання посиленою дуги на 68кг
За мисливським арбалетів та арбалетів з посиленою дугою.
Арбалет для відпочинку та розваг
  Арбалет - це покращений лук. Ця проста фраза може викликати бурю емоцій у знавців, які скажуть, що:
Правильний догляд за арбалетом
Арбалети як блокові так і рекурсивні - складні багатоскладові механізми з рухомими частинами. Як кожен механізм, арбалет вимагає правильної і продуманої експлуатації.
Як правильно вибрати арбалет
    Пропустимо стандартну воду типу: що таке арбалет, його переваги, історія і т.п. і перейдемо безпосередньо до цікавого для нас питання.
Арбалети Ман Кунг MK-200А1 та МК-200А2
Арбалет МК-200А1 як і арбалет МК-200А2 відверто порадував виконанням дерев'яних частин приклада. Великим шармом і чарівністю володіє, безсумнівно МК-200А2, з його темно-вишневим кольором, блискучим лаковим покриттям і благородними, скрипковими вигинами прикладу.


JivoChat
Viber
Telegram
Допомога Online