Стрільба з лука в Києві

Мрієте відкрити для себе нове хобі та дізнатись, де навчатися, щоб стати професійним лучником? Хочете отримати нові незабутні емоції та випустити пар? Стрільба з лука в Києві актуальна? ArcusMarket рекомендує Вам відвідати місце - навчання стрільбі Київ, - Target archery school of Dmitriy Lvovskiy. Тут Ви навчитесь стріляти як професіонал, зарядитесь новою енергією та отримаєте емоційне розвантаження.

Засновник школи стрільби - Дмитро Львівський. З лучною стрільбою він познайомився у 2001 році. З моменту початку занять за короткий проміжок часу виконав нормативи кандидата майстра спорту з класичного лука. З 2004 року почав практикувати стрілянину з блочного лука. За короткий проміжок часу виконав норматив майстра спорту міжнародного класу. У процесі стрільби з класичного і блочного лука практикував стрільбу з традиційного лука.

З 2003 року почав займатися тренерською практикою в спортивно-технічному клубі "Ліга". До 2008 року був тренером зі стрільби з лука в спортивному товаристві "Динамо". З 2009 року тренер в КДЮСШ (комплексна дитячо-юнацька спортивна школа) "Олімп". У 2014 році став тренером в ЦШВСМ (центральна школа вищої спортивної майстерності), у 2019 році став старшим тренером.

З 2007 постійно виїжджав на міжнародні змагання як спортсмен і як тренер. Завоював чимало медалей.

Досягнення Дмитра в тренерській діяльності за останні 5 років на міжнародних стартах:

 2015 - підготовка обладнання для участі в ЧС (чемпіонат світу) - результат - 1-е місце в командному заліку

 2017 - підготовка обладнання для участі в міжнародному турнірі Berlin Open - результат - 2-е місце в особистому заліку

 2019 - підготовка паралімпійської чоловічої команди блочників - результат - Рекорд мира і 4-е місце в загальнокомандному заліку.

Дмитро Львівський - тренер вищої категорії; майстер спорту України міжнародного класу; багаторазовий рекордсмен України; чемпіон і призер Чемпіонатів та Кубків України в індивідуальному, командному та мікс-командному заліках; дворазовий призер кубка Європи; входить в Топ-3 лучників України в категорії "Compoud"; член збірної команди України (блочний лук), рекордсмен України в різних вправах.

У 2018 році Дмитру прийшла ідея створити свою власну школу, в якій Ви зможете познайомитись з ним, взяти майстер-клас зі стрільби або осягнути її з самих азів. Так і з'явився тир для стрільби з лука та одночасно школа - Target archery school of Dmitriy Lvovskiy.

У школі "TARGET ARCHERY" пропонують пройти уроки стрільби з лука або арбалета як для однієї людини, так і для двох. Тут Ви зможете відсвяткувати будь-яку подію - день народження, корпоратив, осягнувши ази стрільби або відточивши свою майстерність в приємній компанії. Для постійних відвідувачів є прекрасна абонементна система - абонемент на місяць з, увага, необмеженою кількістю відвідувань! Це чудова новина для тих, кому важлива щоденна і спортивна стрільба в Києві.

Для тих, хто стріляє не перший раз, інструктаж не є обов'язковим, - вони можуть стріляти як з тренером, так і без. Приємна новина - сюди можна приходити з улюбленим обладнанням. Ну, а якщо Ви тільки знайомитесь зі стрільбою та ще не вибрали свою зброю, не хвилюйтеся! Тут Вам допоможуть підібрати арбалет або лук, спорядять всім необхідним для стрільби та проведуть урок з тренерським супроводом. В асортимент зброї школи входять: традиційний, класичний, блочний луки, а також арбалети. В добавок видадуть колчан, стріли, напальчник і інші аксесуари, щоб зробити все, щоб стрільба з лука навчання та практика стали безпечними, незабутніми та простими. 

Команда фахівців "TARGET ARCHERY" буде рада бачити Вас в будь-який час року і в будь-яку погоду, адже стрільба проходить в закритому і світлому павільйоні з вітражними вікнами. Тут завжди тепло, затишно, панує атмосфера драйву та позитиву.

Графік роботи та відсутність явного дрес-коду Вас приємно здивують. Школа працює з понеділка по п'ятницю, з 16:00 до 21:00. Стріляти можна як в спортивному одязі, так і в стилі casual. Спеціально для відвідувачів школи є лаунж-зона з ароматною кавою і смачним чаєм.

Школа стрільби Дмитра Львівського знаходиться в одному з найбільш популярних і креативних місць Києва - Арт-завод “Платформа”. Місце, в якому ви точно зобов'язані побувати.

У місті Київ стрільба з лука школи "TARGET ARCHERY" Дмитра Львівського об'єднала всі три поняття - спорт, науку і мистецтво стрільби, втіливши їх у життя в одному багатогранному лучному просторі ARCHERY SPACE. Тут раді кожному, хто хоче опанувати майстерність і перейнятися філософією стрільби з лука, або просто відмінно провести час! Пліч-о-пліч з професійними спортсменами й тренерами, Вас навчать всім тонкощам стрільби та допоможуть Вам стати досвідченим стрільцем! Тут Ви зможете випробувати себе в ролі спортсмена зі стрільби або підготуватись до змагань. Стрільба з лука Київ, локація Target archery school of Dmitriy Lvovskiy, - місце, яке ми рекомендуємо відвідати.

1846
JivoChat
Viber
Telegram
Допомога Online