Повернення та обмін


Шановні Покупці!


Відповідно до статті №9 Закону України «Про захист прав споживачів» ми надаємо нашим Покупцям право обміняти або повернути куплений у нас товар протягом 14 днів після покупки.
 

 

ПОВЕРНЕННЯ В ЦЬОМУ ВИПАДКУ МОЖЛИВЕ ТІЛЬКИ ЯКЩО:

- товар не був у вживаний і не використовувався;
- повністю збережена фірмова упаковка і комплект поставки;
- товар знаходиться в тому ж стані, що і на момент покупки і передачі користувачу (в справному стані, без будь-яких механічних пошкоджень і дефектів);
- при наявності розрахункових документів на товар, виданих споживачеві разом з товаром.

 

 

ТЕРМІНИ ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІНУ ТОВАРУ

При відмові від товарів належної якості - повернення грошових коштів або обмін на аналогічний товар, за умови наявності його на складі, здійснюється протягом 14 днів з моменту отримання товару. Витрати з доставки товару оплачує Покупець. У разі виявлення прихованих дефектів Покупець вчасно 14 днів з моменту придбання товару може обміняти або повернути товар. Ми розглядаємо претензію протягом 10 днів і, якщо за висновками експертизи товар не буде відповідати належному якості, то проводимо обмін товару (при наявності на складі), або повернення грошових коштів. 

 

 

ПРОЦЕДУРА І ТЕРМІНИ ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

Повернення грошових коштів здійснюється готівковим або безготівковим платежем, в залежності від того, яке платіжний засіб було вибрано при оплаті товару.

Безготівковий розрахунок:

У разі повернення коштів за безготівковим розрахунком комісія за дану операцію здійснюється одержувачем платежу самостійно. У разі відмови від товару, сплаченого за безготівковим розрахунком кошти перераховуються протягом 5-10 днів. Витрати по доставці товару, комісію банку оплачує Покупець.

Готівковий розрахунок:

Повернення грошових коштів здійснюється протягом 3-5 днів після подачі покупцем письмової заяви із зазначенням причин повернення товару. Повернення готівкових коштів здійснюється в пункті видачі інтернет-магазину. Повернення або обмін товару проводиться за попереднім погодженням з менеджером в телефонному режимі.

 
Viber
Telegram