Все, що Вам потрібно знати - наконечники для стріл

Наконечники стріл - є одними з важливіших аксесуарів для стрільби з лука. Існують різні види наконечників для стріл, призначені для різних видів стрільби і володіющі певними характеристиками. Забігаючи вперед, потрібно відразу зрозуміти, що наконечники стріл для полювання і наконечники стріл для спортивної стрільби істотно відрізняються один від одного.

Що ж, розберімось по черзі, для чого вони використовуються і чим відрізняються між собою.

Наконечник стріли - це передня частина стріли, яка відповідає за те, наскільки сильно буде вражена Ваша ціль і чи буде вражена в цілому. З м'яким наконечником (їх зазвичай використовують для гри Archery Tag), Вашій мішені може бути завдано мінімальної шкоди або зовсім, рівної нулю. З тупим наконечником, стріла не вразить мішень настільки сильно, як з гострим. Та й для полювання краще підбирати наконечники, що відрізняються від згаданих вище. Але ж і тут не все так зрозуміло і просто, вірно? Поговоримо про це докладніше.

В залежності від уподобань в видах стрільби, розрізняють наступні типи наконечників:

Кулевидний наконечник. Свою назву він отримав тому, що наконечник зроблений у формі кулі. Обов'язкова умова при виборі цього типу - наконечник не повинен бути більше або менше, ніж древко. Якщо він буде великим - це негативно позначиться на аеродинаміці стріли, а також наконечник буде застрягати в мішені. Цей тип призначений тільки для тренувальної стрільби.

Польові наконечники (або, як їх ще називають, комбіновані). Це все ті ж заточені кулевидні наконечники. Однак, цей тип має такі переваги: при попаданні в ціль вони не залишають в них великих слідів зносу і не проникають так глибоко, як кулевидний. Так само, як і попередній, цей тип використовується для спортивної тренувальної стрільби.

Тупий наконечник. На кінці даного типу знаходиться гумова головка з невеликими шипами, у якої діаметр більший за діаметр древка; або плоский тупий кінець. Цей наконечник використовується для полювання на дрібну дичину, наприклад, птахів.

Шокери. За своїм виглядом це тупий наконечник з гачками (лапками) для захоплення цілі. Вони використовуються для полювання на пернату і дрібну дичину. При попаданні в ціль наконечник своїми лапками хапається за неї, тим самим дозволяючи лучнику легко знайти стрілу.

Рибальські наконечники. Вони являють собою загострений наконечник, в який вбудований гострий шип для лову риби, що розкривається при попаданні в ціль. Як ви вже зрозуміли, ці наконечники призначені для риболовлі, або, як зараз правильно це називати - боуфішинг.

Мисливські наконечники (бродхеди). Цей наконечник є найнебезпечнішим. Він складається з дуже гострих і широких лез. Залежно від виду і призначення, кількість лез може варіюватися. Цей наконечник застосовується виключно для полювання.

Поговоримо про ще один нюанс. Існують два типи кріплень наконечника на древко стріли - накручуємий (screw-on), який накручується на циліндричний або заточений під конус кінець древка, і які приклеюються на таке ж древко (glue-on). За практичності - перші будуть простіше у використанні, проте дорожче і при попаданні у тверду мішень, можуть обламуватися по краю наконечника.

Тепер ми знаємо, чим відрізняються між собою наконечники стріл, але ціна - наступний важливий фактор, про який ми повинні знати. Ціни на наконечники залежать від їх призначення, де одним з найдешевших буде звичайний кулевидний наконечник, а найдорожчим - мисливський наконечник. Також ціни будуть змінюватися в залежності від виробника і від матеріалу, з якого виготовлений сам наконечник. Ми співпрацюємо виключно з якісними та вже добре зарекомендованими на ринку виробниками, тому на нашому сайті Ви зможете ознайомитися з самими якісними товарами для стрільби з лука.

На нашому сайті ви також зможете отримати консультацію від висококваліфікованих фахівців, які допоможуть Вам підібрати наконечники, а також інше спорядження - арбалети, луки та аксесуари до них. У нашому магазині ви зможете замовити або залишити попереднє замовлення на будь-який наконечник, навіть на тригранний наконечник стріли. Ми з радістю Вам допоможемо, звертайтеся!

880
JivoChat
Viber
Telegram
Допомога Online