Змагальні лучні ігри, для дітей і дорослих.

2020 рік був важким для багатьох. Навчання і робота були переведені в Інтернет, соціальні та спортивні заходи були скасовані. Одним з яскравих моментів є те, що сім'ї все частіше проводять час разом, частіше, ніж будь-коли, виходять на вулицю, щоб відправитися в похід, покататися на велосипеді, розбити табір і спробувати що-небудь ще, що приносить задоволення.

Стрільба з лука - чудове заняття для всієї сім'ї. Можна стріляти на задньому дворі або на найближчому полі. Це один з найбезпечніших видів спорту, яким також можна займатися в приміщенні. Стрільба з лука є відмінною вправою. Щоб вивести розваги на новий рівень, ваша сім'я і друзі можуть зіграти в кілька змагальних лучних ігор, відточуючи свої навички. Обміркуйте кілька варіантів, коли наступного разу візьмете своє спорядження і підете стріляти.

ПОВІТРЯНІ КУЛІ

Лопати повітряні кулі - це відмінний спосіб провести час з луком. Дітям молодшого віку особливо подобається приємний «хлопок» при попаданні в ціль. Ви можете насолоджуватися цією грою різними способами. Надути кулі повітрям або наповнити їх борошном, фарбою, блискітками або кольоровою водою. Потім приклейте скотчем повітряні кулі до мішені.

Змагання - гонка на час. Лучники по черзі готуються до стрільби. Людина з секундоміром каже: «Старт!» і засікає час, за які учасники лопнуть всі повітряні кулі. Перемагає найшвидший лучник. Ця гра допомагає стрільцям навчитися цілитися і стріляти під тиском від змагання. Це також відмінний спосіб привчити дітей молодшого віку до стрільби з лука.


СТРІЛЬБА ПО ФРУКТАХ

Наступного разу, коли будете чистити холодильник, не викидайте старі фрукти в компост або сміття. Візьміть їх на стрільбище і перетворите в дружнє змагання. Розвісьте фрукти різних форм і розмірів, від динь до ківі. Призначте бали кожному фрукту. Чим більше фрукт, тим нижчі бали.

РОБІН ГУД

Перевірте свої навички стрільби на велику відстань, щоб дізнатися, хто отримає титул «Робін Гуд». Почніть з невеликої відстані, наприклад, 10 метрів. Кожен лучник по черзі стріляє в ціль, промах означає виключення. Поступово відходьте від мішені, з кроком від 5 до 10 метрів. Перемагає той, хто останнім вразить ціль на найбільшу відстань. Це відмінний спосіб поліпшити навички стрільби на великі дистанції.


СВИНЯ АБО КІНЬ

Це популярна гра на баскетбольному майданчику, але вона також приносить задоволення на полі для стрільби. Вам знадобиться мішень з кільцями або точками для прицілювання. Перший лучник стріляє в певну область мішені з обраної відстані та положення (сидячи, на колінах і т. д.). Наступний стрілець повинен зробити точний постріл з тієї ж відстані і позиції. За кожен промах учасник отримує букву. Наступний в черзі лучник вибирає відстань і вказує на мішень. Перший лучник, який завершив слово, програв.

БОУЛІНГ

Спробуйте підхід до боулінгу, використовуючи лук та стріли замість кулі для боулінгу. Складіть шість чашок в піраміду. Переконайтесь, що ціль знаходиться перед щитом, щоб щит міг зловити ваші стріли. Гравець підходить до лінії, робить постріл, мета - збити якомога більше чашок. Ви можете зіграти в це двома способами. Як і в боулінгу, кожен гравець робить два постріли і отримує очки за кожну чашку що залишилась. Зробіть 10 раундів. В кінці перемагає лучник з найменшою кількістю балів. Якщо ви хочете більш швидку гру, кожен лучник стріляє, поки всі чашки не впадуть, лучник, який витратив меншу кількість стріл - перемагає.


ГРА В ПОКЕР

Ця гра найкраще підходить для дорослих і дітей старшого віку, які знають, що становить гарну комбінацію в покері. Візьміть колоду карт, в якій ви не проти пробити кілька отворів. Прикріпіть картки до мішені, на клейку стрічку або скористайтеся кнопками. По черзі стріляйте в карти. Карти в які вже потрапили - стріляти не можна, при випадковому попаданні буде зарахований промах. Після п'яти раундів лучники збирають свою покерну руку.   Перемагає гравець з найкращою комбінацією.


КАРТКОВІ ПАРИ

Ця гра цікава для будь-якого віку. Прикріпіть до мішені колоду карт, розташувавши карти у довільному порядку. Лучники починають стріляти по черзі. Кожна вибита карта, належить до лучника, який її вибив. При повторному попаданні в одну і ту саму карту, постріл - не зараховується. Після того, як всі гравці вичерпали свої спроби, підрахуйте бали. За кожну однакову пару карт, нараховуються додаткові бонуси. Перемагає лучник який набрав найбільшу кількість балів.

ХРЕСТИКИ-НОЛИКИ

Зробіть мішень, намалювавши на ній поле для хрестиків-ноликів. Замість X і O в цій грі використовуються два різних набори стріл, для двох опонентів. По черзі стріляйте по розкресленим клітинам. Виграє той, хто першим потрапить трьома стрілами поспіль по вертикалі, діагоналі або горизонталі.

Ці веселі ігри для вашої родини - тільки початок. Їх набагато більше. Якщо вам потрібні мішені або ідеї про те, як влаштувати стрілецьку позицію на задньому дворі, консультанти магазину ArcusMarket з радістю вам допоможуть.

304
JivoChat
Viber
Telegram
Допомога Online