Hoyt США производитель блочных луков и аксессуаров

Якість з 1931 року .

Все розпочалося із мрії та нестримного бажання створити найкраще обладнання для стрільби з луку. Коли Ерл Хойт Старший заснував свою компанію у 1931 році, спочатку вони лише торговали деревяними плашками та простенькими ножами. Але йшли роки і технологія вдосконалювалась, а з нею ріс і асортимент продукції. Компанія Хойт завжди асоціювалась із трьома речима : якістю неповторної ручної роботи, інноваційним дизайном та завзятими співробітниками.

Починаючи з 1931 року, Хойт став лідером індустрії і брендом, який впізнавали у всьому світі за бездоганне лучне обладнання. Родина Хойт внесла стільки інновацій та свіжих ідей у сферу стрільби з луку, скільки всі разом взяті, а то і більше. Сьогодні ця тенденція теж нікуди не поділась.

З моменту коли стрільба з луку знов стала Олімпійським видом спорту у 1972 році, луки марки Хойт виграли більше золота ніж луки інших торгових марок разом взятих та стали беззаперечним лідером в сфері.

Компанія розпочинала свою діяльність із маленької майстерні в Сент Луісі, штат Міссурі, та на сьогодні це величезне виробництво у 150,000 квадратних футів у Солт Лейк Сіті,  штат Юта. Зараз Хойт це компанія із світовим  ім’ям у виробництві луків. Як і тоді, сьогодні кожен лук марки Хойт вражає технічними характеристиками та інноваційністю. Ми знаємо, що найкращі лучники мають найвищі вимоги до луків. Вони повинні стати помічниками і головним інструментом у здобутті найвищих результатів та винагород. Ми не працюємо для галочки і не шукаємо легких шляхів, ми просто знаємо , як зробити найкраще.


Ті ж самі принципи, що були покладені в основу компанії Хойт(
Hoyt Archery Company) у 1931 році працюють і зараз ще з більшою силою. Майже 90 років найкращої продукції у сфері і божевільного завзяття наших працівників роблять наші луки витвором мистецтва. І так, ми постійно дивимось у майбутнє , щоб створити лук, який буде лідером своєї індустрії , на 100% відповідати вимогам часу та створювати власний тренд у інноваціях. Ми знаємо, хто ви такі, бо ми на вашому боці! Візьмись за справу, обери Хойт

Офіційний сайт компанії https://hoyt.com/

446