Як зробити мішень для стрільби з лука

Кожному лучнику відомо про те, що для відточування майстерності стрільби нам потрібна мішень. Мішень, в свою чергу, повинна бути якісною і гарною, щоб не псувати стріли і враження від стрільби. Сьогодні ми розберемо три типи мішеней і дізнаємось про те, як самостійно зробити мішені для стрільби з лука.

Почнемо з того, якою має бути мішень. Як згадувалося вище, мішень повинна володіти базовими характеристиками, щоб не псувати Ваше спорядження та емоції, які ви отримуєте від стрільби з лука. Мішень повинна вловлювати стріли і при цьому бути яскравою, помітною, мати свою розмітку і мати гарну стійкість до вибивання (якщо це мішень щит). Хороші стріли коштують не малих грошей, а значить, мішень повинна їх добре вловлювати і не пошкоджувати. І, якщо Ви надумали випробувати мішень, зроблену своїми руками, значить ця стаття для вас.

З характеристиками розібрались, тепер давайте перейдемо до самих мішеней і їх виготовлення.

Варіант мішені №1.

Для виготовлення такої мішені нам знадобитися:

Ескіз мішені (можна взяти з інтернету);

Кнопки або цвяхи, щоб закріпити мішень;

Стійка тринога;

1-2 ізолонблока;

Приступаємо до виготовлення.

Крок перший. Знайшовши всі необхідні матеріали, приступаємо до першого кроку: друк мішені. Для цього зверніться у місцеву друкарню, роздрукуйте самі або намалюйте на аркуші ескіз обраної мішені.

Крок другий. Якщо ізолонблок тонкий, то з'єднуємо два ізолонблока між собою за допомогою клею і залишаємо до того моменту, поки він висохне. Сам по собі ізолонблок представляє утеплювальний матеріал у вигляді гарячепресованих обрізків пінополіетилену. Якщо у Вас на прикметі є схожий за якістю матеріал, Ви можете використовувати його, однак ми рекомендуємо зупинитися саме на цьому варіанті.

Крок третій. Беремо триногу. На ній закріплюємо наш ізолонблок таким чином, щоб він не впав при попаданні стріл. Також триногу можна замінити стільцем або зробити самому. Для останнього варіанту нам потрібно добре з'єднати між собою три частини дерев'яного бруса.

Крок четвертий. На ізолонблок за допомогою кнопок або цвяхів кріпимо роздруковані мішені.

Мішень готова до Ваших влучних пострілів!

Варіант мішені №2.

Для виготовлення такої мішені нам знадобитися:

Мішок;

Наповнення (дерев'яна стружка, старі непотрібні речі або обрізки тканини, піни і ізолонблока);

Нитки з голкою;

Ножиці;

Роздрукована мішень;

Скотч або кнопки.

Крок перший. Порожній мішок за допомогою ножиць ми розкроюємо і вирізаємо з нього два однакових за розміром квадрата.

Крок другий. Зшиваємо квадрати між собою, залишаючи з одного боку отвір для заповнення мішені наповнювачем.

Крок третій. Наповніть мішок обраним наповнювачем - дерев'яна стружка, старі непотрібні речі або обрізки піни і ізолонблока. Будь-який з цих наповнювачів не буде пошкоджувати стріли, і буде добре вловлювати їх, не даючи їм ламатись.

Крок четвертий. Зашийте залишившийся отвір, а верхні кути складіть трикутником і пришийте до нашого квадрату, а точніше його верхньої частини. Далі пройдіться стібком по гранях нашої мішені з лицьової і задньої сторони, надавши їй форму об'ємного квадратного матраца.

Крок п'ятий. На нашому об'ємному квадраті тепер потрібно розташувати мішень. Для цього беремо роздруковану мішень і приклеюємо її на скотч або закріплюємо за допомогою кнопок. Ви також можете самі її намалювати за допомогою маркеру або фарб.

Ваша мішень готова до стрільби. Розмістіть її в потрібному місці і швидше приступайте до випробувань.

Варіант мішені №3.

Для виготовлення такої мішені нам знадобитися:

Ковролін;

Міцні мотузки;

Роздрукована мішень;

Скріпки або скотч.

Крок перший. Скручуємо ковролін в рулон.

Крок другий. Щільно зв'язуємо скручений рулон мотузкою.

Крок третій. Скручене полотно кладемо на бік, таким чином, щоб верхня його частина дивилася на нас.

Крок четвертий. За допомогою скотча або скріпок прикріплюємо роздруковану мішень.

Це, мабуть, найпростіший спосіб виготовлення мішені. Але її варто ставити впритул до дерева або стіні, щоб вона не падала при попаданні. Однак нам все ж варто перевірити її на міцність - щоб Ваші стріли не пошкодити об поверхню ззаду, або ж не пошкодили то, впритул до чого стояла мішень.

Що ж, ми сподіваємося, що Ви змогли зробити потрібну собі мішень! Ну, а якщо Вам була цікава тільки теорія, або Ви не хочете так морочитися, то Ви завжди зможете придбати потрібну мішень в нашому магазині. У нашому асортименті є не тільки звичайні мішені щити, але і 3D мішені, які зробити самому практично неможливо. Для Вас ми відібрали найкращих виробників, які порадують Вас якістю своєї продукції. Замовляйте.

513
JivoChat
Viber
Telegram
Допомога Online