• Пістолет-кулемет M3, США, 1942 р.
 • Пістолет-кулемет M3, США, 1942 р.
 • Пістолет-кулемет M3, США, 1942 р.
 • Пістолет-кулемет M3, США, 1942 р.
 • Пістолет-кулемет M3, США, 1942 р.
 • Пістолет-кулемет M3, США, 1942 р.
 • Пістолет-кулемет M3, США, 1942 р.
 • Пістолет-кулемет M3, США, 1942 р.
 • Пістолет-кулемет M3, США, 1942 р.
 • Пістолет-кулемет M3, США, 1942 р.
 • Пістолет-кулемет M3, США, 1942 р.
 • Пістолет-кулемет M3, США, 1942 р.
 • Пістолет-кулемет M3, США, 1942 р.
 • Пістолет-кулемет M3, США, 1942 р.
 • Пістолет-кулемет M3, США, 1942 р.

Пістолет-кулемет M3, США, 1942 р.


Мы вам перезвоним Замовити дзвінок

Копія пістолета-кулемета, виготовлена з металу, з імітацією механізму заряду і стрільби, рухомим запобіжником, від'ємним магазином і висувним прикладом з подвійним становищем.

M3 був автоматичним пістолетом-кулеметом, розробленим у 1941 році Джорджем Хайдом, досвідченим зброярем в німецькій армії під час Першої світової війни, який в 1927 році емігрував в США. Зброя була замовлена армією США через ефективність європейських пістолетів-кулеметів, таких як німецький MP або британський Sten, а також через проблеми з виробництвом і вартістю Thompson M1928A1.

Метою пістолета-кулемета М3 була саме простота: він приводився в дію за рахунок відводу мас при відкритому затворі і стрільби чергами, прямим магазином з дворядним боєприпасом місткістю 30 патронів 45 АСР (11,4 мм). Це була повністю металева зброя з телескопічним прикладом і катапультованим вікном для видалення випущених патронів, яке, в свою чергу, служило захистом від можливих падінь або ударів, які можуть призвести до випадкового пострілу зі зброї.

Незважаючи на проблеми при виготовленні, M3 завоював симпатію солдатів і став популярним як «Grease Gun» (мастильний пістолет). Ця назва походить від його схожості з маслянками, що працюють під тиском, використовуваними механіками при обслуговуванні важких бойових машин. До кінця війни було випущено близько 600 000 одиниць M3. Він також використовувався в війнах між Кореєю та В'єтнамом і був активний до середини 1990-х років.

Grease Gun вступив в бій в 1942 році з армією США під час Другої світової війни, в якій брало участь більшість країн світу, згрупованих в два протиборчих військових союзи: Союзники по Другій світовій війні (США, СРСР, Великобританія і Китай серед інших) і держави Осі (Німеччина, Японія та Італія). Це була найбільша війна в історії, в якій було мобілізовано понад сто мільйонів солдат, і в якій великі суперники застосували всі свої економічні, військові та наукові можливості на службу війні, стираючи різницю між цивільними і військовими ресурсами. Це був самий смертоносний конфлікт в історії, в результаті якого загинуло від 50 до 70 мільйонів чоловік.Додати відгук

Ваш рейтинг:

Оплата і доставка замовлень проводиться за попередньою домовленістю з нашими менеджерами. При оформленні замовлення ви можете обрати бажаний спосіб доставки і оплати. Ми допоможемо обрати найзручніший для вас спосіб оплати і доставки замовленого товару. Доставка замовлень здійснюється по всій території України! Термін доставки складає 1-3 дні в залежності від вашого населеного пункту і обраного способу доставки.

Оплата

1. Післяплата при отриманні на відділенні компаній перевізників "Нова Пошта" та "Укрпошта". Мінімальна сума замовлення для оплати при отриманні складає 200 гривень. В даному випадку Ви додатково оплачуєте вартість послуги зворотної доставки коштів, згідно з тарифами компанії перевізника.

2. Передоплата на банківський рахунок (картку). Банківський переказ проводиться після оформлення замовлення і до моменту його відправлення. Реквізити для оплати Ви отримаєте після підтвердження замовлення.

3. Оплата готівкою при самовивозу замовлення з пунктів видачі замовлень.

4. Миттєва розстрочка від ПриватБанку. Детальні умови розстрочки на сайті банку.

 

Доставка

Безкоштовна доставка діє:

- при повній передоплаті замовлення на суму від 1500 гривень на банківський рахунок (картку). Безкоштовна доставка не поширюється на стрілоулавлюючі щити 100х100 см., стійки для щитів, на товари з позначкою "АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ" і на товари, які беруть участь в акції із зазначенням дати закінчення даного заходу.     

1. Доставка на будь-яке відділення компанії "Нова Пошта". Послуги з доставки сплачує замовник згідно діючих тарифів компанії перевізника.

2. Доставка кур'єром компанії "Нова Пошта" на адресу. Послуги з доставки сплачує замовник згідно діючих тарифів компанії перевізника.

3. Доставка компанією "Укрпошта" в будь-який населений пункт України. Послуги з доставки сплачує замовник згідно діючих тарифів компанії перевізника.

4. Самовивіз з пунктів видачі замовлень.

Важливо! Перед відправкою, замовлений Вами товар комплектують та перевіряють наші менеджери. Перевірку замовлення на предмет цілісності упаковки ми рекомендуємо здійснювати при отриманні у відділенні служби доставки або в присутності кур'єра. При наявності зовнішніх пошкоджень упаковки вимагайте від працівників служби доставки задокументувати це складанням акта і обов'язково зателефонуйте по телефону 044-222-61-26.

 

Доставка в інші країни

Доставка замовлень в інші країни можлива за допомогою компаній "Укрпошта", "Нова Пошта" або "EMS" при 100% передоплаті вартості замовлення і доставки. Терміни доставки 7-30 робочих днів. Орієнтовна вартість доставки починається від 250 гривень. Детальнішу вартість доставки ви можете дізнатися на офіційних сайтах компаній-перевізників.

 
JivoChat
Viber
Telegram
Допомога Online