Як встановити поличку для лука?

Поличка для лука - це аксесуар, куди вкладається стріла перед тим, як зробити свій політ. Навіть стрільцям новачкам не можна відмовлятися від поличок, тому що вони є обов'язковим аксесуаром лука і сприяють влучним пострілам. Сьогодні ми розповімо Вам про те, які бувають полички для стрільби з лука і про те, як правильно їх встановлювати.

Є три типи поличок, тип яких варіюється в залежності від обраного Вами типу зброї:

Полички для класичного лука (також рекурсивний або олімпійський) - це полички фліппери, які виготовляються з кронштейна-основи, на який кріплять вусик, на який, безпосередньо, розміщується стріла. Фліппери можуть бути виготовлені з металевим магнітним вусиком або ж повністю з пластика.

Полички для традиційного лука - являють собою шматочок ущільненої вовни і шкіри, який кріпиться в рукояті лука.

Полички для блочних луків - мисливські або спортивні на вибір. Перший є більш популярним і часто використовується новачками. При полюванні з такою поличкою вона надійно фіксує в собі стрілу, а також знижує шум при пострілі. Вони легко налаштовуються. А ось спортивні полички найкраще підійдуть для тих, хто використовує свій лук виключно для спортивної стрільби по мішені з відповідними їм стрілами.

Вибирати поличку потрібно виходячи зі своїх переваг у стрільбі, а також в залежності від типу Вашої стрільби. Так, для полювання ми все-таки рекомендуємо Вам звернути увагу на полички, які будуть надійно тримати стрілу, і не будуть заважати її миттєвому випуску.

З видами поличок ми розібралися, тепер наступний етап - установка полички для лука. Тут ми поговоримо про те, як встановлювати кожен вид полички для лука.

Установка полички на класичний лук.

Якщо Ваша поличка на кріпленні, тоді через спеціальний отвір в рукояті встановлюємо поличку таким чином, щоб поличка дивилася в бік напрямку стріли (іншими словами, мішені). Закріплюємо поличку і все готово.

Якщо у Вас поличка, яка клеїться на двосторонній скотч. Знежирюємо спиртом місце в області кріплення полички лука на рукояті, для того, щоб була краща проклейка полички, і вона протрималася як можна довше. Встановлюємо стрілу на тятиву, щоб вона лежала на поверхні лука в тому місці, де повинна проходити та встановлюємо поличку паралельно стрілі (прямо під нею). Притискаємо. Полку приклеєно!

Установка полички на традиційний лук.

Щоб встановити поличку на традиційний лук нам знадобиться, звичайно ж, сам лук і хутряна поличка. Перед тим, як клеїти, можете також пройтися спиртом по рукояті. Відзначаємо місце на прицільному вікні, де буде клеїтися поличка. Після чого, на місце, де повинна знаходитися поличка і на саму поличку наносимо клей. При цьому будьте обережні, щоб випадково не склеїти хутряні волокна полички. Після нанесення клею на всі поверхні, розміщуємо бічний відбійник по нашій розмітці та щільно притискаємо до стінки прицільного вікна. Після цього клеїмо хутряну частину полички. Щільно притискаємо хутро до полички і обрізаємо виступаюче хутро збоку (якщо воно є). Готово! Рекомендуємо Вам дати їй якийсь час, щоб клей повністю висох.

Установка полички на блочний лук.

Установка падаючої полички. Прикладаємо поличку до рукояті та починаємо затягувати її основним болтом. Туго, але без фанатизму. Встановлюємо лук в прес, послаблюємо натяг тросів. У тросі, який йде вниз при натягу лука, роздвоюємо нитки та протягуємо в нього тросик від полички. Регулюванням полички виставляємо її в одну площину з центром рукояті та тятивою. Повністю розтягуємо лук до спрацьовування стопора і в такому положенні лука регулюємо натяг тросика полички. Натягуємо його до того моменту, поки не побачимо, що поличка підняла стрілу на рівень основного болта, яким закріплена поличка. Відзначаємо місце, в яке виходить за межі нижнього троса. Послаблюємо лук, підрізаємо тросик полички в тому місці, де залишається непотрібний хвостик. Припікаємо запальничкою, щоб на кінці троса була кулька, яка не дасть йому вилетіти з нижнього (крізь який він протягнутий) троса. Поличка встановлена.

Встановлення будь-яких інших полиць, робиться дуже просто. Ви також прикладаєте полку до рукояті лука та, притримуючи її рукою, затягуєте болт.

Що ж, ми сподіваємося, що у Вас вийшло встановити поличку правильно. Але якщо для Вас це завдання виявилося складним або Ви просто не хочете витрачати свій час для встановлення полички, ми будемо раді бачити Вас в нашому магазині, де наші фахівці зможуть не тільки встановити поличку для лука, а й налаштувати та пристріляти її.

490
JivoChat
Viber
Telegram
Допомога Online