Как правильно сделать седло для стрелы? Советы начинающему лучнику

Як правильно зав’язати гніздо для стріли, корисні поради

Ви зможете навчитись користуватись своїм обладнанням для стрільби з луку, якщо будете слідувати нашим простим, покроковим порадам.

Гніздо для стріли на рекурсивному луці тримає стрілу  на місці, що дає можливість переконатись, в тому що стріла почне рухатись з відповідного місця та потрібною силою.


Гніздо для стріли можна зробити  з різних матеріалів, таких як метал або пластик, незважаючи на це, багато стрільців з луку просто зав’язують вузли на тятиві своїми руками. У цього метода багато переваг, серед яких наступні: легко встановити, змінити, можна зав’язати з необхідною силою та за такою конструкцією дуже легко слідкувати.


Ось інструкція, як зав’язати гніздо для стріли на ваш смак.

Обладнання

Щоб зав’язати гніздо вам будуть необхідні наступні речі:

- спеціальна лінійка;

- тонка шнурівка або  товста нитка;

- запальничка;

- ножиці;

- термоклей( за бажанням)

Крок 1

Пропустіть шнурівку через паличку термоклею. Цей шаг необов’язковий, але це  допоможе легше намотати шнурівку на тятиву пізніше.


Крок 2

Встановіть лінійку на лук як вказано на малюнку.


Крок 3

Поставте відмітку трохи вище «0», це буде верхня частина гнізда. Ця відмітка покаже, де саме повинна знаходитись ваша стріла, але будьте готові, що все одно треба буде ще раз все перевірити та налаштувати, щоб знайти ідеальне місце для стріли.

Непогано розпочати з 5 міліметрів і більше.


Крок 4

Зробіть петлю навколо тятиви та зав’яжіть вузол, підтягуючи його до того місця, яке ви обрали.


Крок 5 

Зав’яжіть другий вузол знизу від першого, так щоб вузол знаходився з іншого боку тятиви, потім третій над першим вузлом, щоб той був у тому ж самому напрямку.


Крок 6

Зав’яжіть ще декілька вузлів біля перших, або над ними, доки вас не буде влаштовувати розмір.


Крок 7

Відріжте зайве так, щоб у вас залишився запас у 5 міліметрів.


Крок 8

За допомогою запальнички, дуже обережно нагрійте кінці нитки. Будьте дуже уважні, щоб не спалити тятиву!

Матеріал нагріється та почне потроху танути . Коли зайва нитка згоріла, натисніть на гарячі кінці нитки , щоб запечатати їх. Якщо ви добре впорались з цим пунктом, це допоможе дуже міцно тримати все на місці.


Крок 9

Притисніть стрілу до тятиви, та повторіть всі дії, щоб сформувати другу частину гнізда. Будьте дуже уважні, та залишіть достатньо місця для стріли, так щоб вона трохи мала місця для руху. В іншому випадку, коли ви будете натягувати тятиву, щоб вистрілити, стріла просто застрягне.

 

Коли у вас буде правильно зав’язане гніздо для стріли, це допоможе вам стріляти точніше!


1414
JivoChat
Viber
Telegram
Допомога Online