Лук - найкращий подарунок дитині

    Як зробити дійсно приголомшливий подарунок дитині?
    Як урізноманітнити дозвілля дитини: чим замінити телевізор і комп'ютерні ігри? 


стрільба з лука


    Всі батьки неодноразово стояли перед нелегким завданням вибору подарунка своїй дитині. Як потрапити в ціль і не прогадати? Подарувати синові чергову машинку чи Play station, а доньці платтячко або набір ляльок? Забудьте про банальності - адже ці подарунки не допоможуть вам стати ближче до дитини, не прискорять і не поліпшать його розумовий і фізичний розвиток.
    Загальновідомо, що для того, щоб виростити з дитини успішну людину, потрібно в неї вкладати гроші, а не витрачати. Так невже у нас не вистачить фантазії і фінансів втілити в життя маленьке диво для своєї дитини?
    Чи можна об'єднати в одному предметі веселе і корисне дозвілля, фізичний розвиток, перспективу росту аж до професійного, можливість знайти нових друзів, посилити батьківський зв'язок з дитиною? 
    Можна, якщо цей подарунок - лук!
     Лук розвиває осанку, гнучкість, витривалість.
     Лук виховує самоконтроль і силу волі.
     Лук - це каталізатор інтелекту і просторового мислення.
    Лучний спорт - це один з тих рідкісних видів спорту, в якому професіонали не стають інвалідами, і не виходять на пенсію в 30 років.
   Стрільба з лука не має нижньої і верхньої межі віку, стрільба з лука - самий не травмонебезпечний після шахів вид спорту. Здоров'я, це дуже болюча тема для багатьох видів спорту, але як завжди у вас є вибір і є виключення з правил!!!
    Для стрільби з лука потрібен власне лук, стріли і мішень. В ідеалі - ще інструктор і колеги. Ні спеціального одягу, ні спортивного харчування, вітамінних добавок. Ніяких виснажливих тренувань - тільки ви, стріла і мета.
    Лук і стрільба з лука - це прекрасна можливість організувати цікаве і захоплююче дозвілля для ваших дітей, з будь-якого віку. Батьки, самі що займаються лучним спортом, долучають до нього своїх дітей, починаючи з п'яти років!


лук дитячий від 5 літ


        Для дитини, лук - це спосіб виховати дух, силу, витривалість, координацію. Шанс стати вольовою і твердою людиною, виховати в собі Особистість.
     Для дівчини, стрільба з лука, це можливість конкурувати з чоловіками на рівних, перемагати і домінувати незалежно від фізичних кондицій. Плюс осанка і красива спина. А як красиво виглядає зосереджена лучниця на позиції!


лук для дівчат і підлітків від 14 років        Для чоловіка лук - це спосіб відчути себе мисливцем, воїном, бійцем. Відчути процес полювання, азарту, уразити ціль і перемогти!
     Недорогий, виключно здоровий, не травмонебезпечний, аристократичний, рідкісний і напрочуд красивий вид спорту - стрільба з лука.

лук авторський, ручна робота        Хотіли б ви здивувати інших своїм захопленням, а для себе отримати здорове і захоплююче проведення часу? - Думаю так!
    Ввести стрільбу з лука в своє життя - це означає отримати ще один об'єднуючий фактор для своєї сім'ї. Збиратися, не сидячи за столом або лежачи біля телевізора, а всім разом переживати та змагатися, на свіжому повітрі, в компанії улюблених чудових людей.     
    Лук - це прекрасна можливість згуртувати родину спільним захопленням, розвивати морально-вольові і фізичні якості, плекати дух здорового суперництва і конкуренції.
     Більш детально ознайомитися і вибрати дитячі луки і аксесуари для стрільби з лука Ви можете на нашому сайті.


дитячі луки

2197

Читайте також

6 найпоширеніших міфів про стрільбу з луку

6 найпоширеніших міфів про стрільбу з луку

    Стрільба з луку - це мабуть один з небагатьох видів спорту, яким можуть займ...

Полювання з луком

Полювання з луком

    Здавалося б, що в даний час лук залишився лише пережитком минулого, з усіх боків витіс...

Як стрільба з луку впливає на здоров’я?

Як стрільба з луку впливає на здоров’я?

Зараз гостро стоїть проблема з такими захворюваннями, як ожиріння та хронічна депресія, ці проблеми ...

5 причин, щоб навчити дітей стріляти з луку

5 причин, щоб навчити дітей стріляти з луку

    Сьогодні, під впливом «Голодних ігор», «Хороброї серцем», та Соколиного Ока з «Ме...

JivoChat
Viber
Telegram
Допомога Online