Легкі стріли проти важчих стріл


Більшість арбалетних компаній вимірюють швидкість арбалетів за допомогою полегшеної стріли, часто від 350 до 380 гран. Причина в тому, що при використанні легкої стріли показники хронографу будуть вище, а більш висока швидкість у світі арбалетів, як правило, дорівнює кращим продажам. Однак ці надзвичайно високі показники швидкості можуть не допомогти вам на тристенді (лабазі).

Звичайно, швидкість легкоїстріли буде більша в момент покидання арбалету. Але ситуація на охоті буде іншою. Під час руху легка стріла втрачає швидкість та енергію набагато швидше. Незважаючи на те, що більш важка стріла залишає арбалет повільніше, вона ефективніше зберігає свою швидкість, коли рухається до цілі. Оскільки стріла важча, вона також наносить більший удар, забезпечує більше кінетичної енергії та проникаючої сили при влучанні в ціль.


Також, більш важка стріла стабілізується в повітрі швидше, ніж легка.  Це особливо спостерігається зі стрілами з більш важким наконечником. Це вагома причина, чому Excalibur поставляє свої арбалети зі 150 грановими філдовими наконечниками та рекомендує свої 150 гранові бродхеди. Ці мисливські наконечники додають більшу вагу передній частині стріли і підвищують влучність. Це робить Bolt Cutter одними з найточніших бродхедів з нерухомими лезами, які ми тестували.
Ще одна додаткова перевага, про яку мало хто замислюється під час придбання стріл, це те, що важкі стріли зроблять ваш арбалет тихіше. При стрільбі з арбалета енергія пострілу передається стрілі. Надлишок енергії розсіюється по арбалету, створюючи шум. Якщо на стрілу передати більше енергії, такого шуму вже не буде.

Чи є користь від легших стріл? Крім продажу більшої кількості арбалетів? Легкі стріли зазвичай летять більш плоскою траєкторією на коротких дистанціях. Якщо ви плануєте стріляти лише на відстані 25 ярдів, легша стріла безумовно має деякі переваги. Політ вашої стріли буде рівним, і ще й з більшою швидкістю.


Тому, якщо ви обираєте стріли для полювання то вам варто обирати більш важкі стріли. Якщо ваша стрільба тільки по мішеням, то обирайте сміливо більш легкі стріли. 

138

Читайте також

Догляд за арбалетом

Догляд за арбалетом

Ставтеся дбайливо до свого арбалету і він відповість тобі тим же. Ось кілька підказок по догляду, ...

Все, що Вам потрібно знати - наконечники для стріл

Все, що Вам потрібно знати - наконечники для стріл

Наконечники стріл - є одними з важливіших аксесуарів для стрільби з лука. Існують різні види наконеч...

Боєприпаси для арбалета

Боєприпаси для арбалета

В Средневековой Европе арбалет называли «оружием дьявола», но это не только не отталкивало, а привле...

Трасуючі стріли або стріли які світяться

Трасуючі стріли або стріли які світяться

Напевно багато хто чув, а чимало навіть багато знають про трасуючі кулі. Такі боєприпаси використову...

JivoChat
Viber
Telegram
Допомога Online