Про нас

«Компанія «Arcus» заснована у 2011 році з головною метою, щоб ви отримали саме той продукт, який вам потрібен у найкоротший час. Більшість співробітників нашої компанії стріляють з лука, тому ми знаємо про що ми говоримо. Стрільба з лука, це одне з найцікавіших хобі, та один з самих чесних видів спорту. Є тільки ви та мішень! Суддя не зможе "засудити" вас і ви в рівних умовах зі своїм суперником. Не важливо як стріляє твій суперник, головне як стріляєш ти!
Якщо ви зацікавилися стрільбою і вирішили стати з нами поруч, полюбити цей вид спорту, як любимо його ми, то ми вам з радістю допоможемо.
Ви можете подзвонити нам порадитися, проконсультуватися, або поділитися своїм досвідом, ми завжди раді чути однодумців і будемо робити все, щоб вам допомогти розвиватися в стрільбі з лука та отримувати максимум задоволення.

Ходімо з нами, в цей дивовижний та захопливий вид спорту стрільба з лука.
З повагою, засновник компанії, Щербаха Андрій.»
 

Наша місія — дарувати вам задоволення від стрільби!

 

ПРО НАС

Ми не тільки продаємо, ми відстежуємо реальні характеристики, властивості та особливості кожної одиниці товару. Нам важливо, не просто оформити замовлення, а грамотно допомогти Вам реалізувати ваші потреби, консультуючи та уточнюючи все до деталей — від рівня фізичної підготовки, до умов полігону для стрільби. Ми прагнемо не максимального прибутку, а націлені на повне Ваше задоволення від придбаного товару, тому даємо тільки реальні дані про характеристики товару, та його призначення.

Наше головне завдання це популяризація лучно-арбалетного виду спорту на території України, залучення до даного виду спорту уваги молоді, виховання нових чемпіонів. У 2012 році наша команда вперше виступила на змаганнях зі стрільби з лука. Відтоді кожного року лучники нашої команди виступають на змаганнях різних рівнів і рангів, та неодноразово займали призові місця та ставали переможцями змагань.

У 2013 році запущено перше виробництво 3D мішеней в Україні. Наші мішені відмінно зарекомендували себе на різних змаганнях. Підписано договір про співпрацю з найбільшим дистриб'ютором луків і арбалетів в Європі, компанією JVD Archery Group.

У 2014 році компанією придбано дороге обладнання для настройки блочних луків, яке дозволяє налаштовувати луки всіх типів. У серпні того ж 2014 року наша компанія організувала перший в Україні 3D турнір "OPEN SEASON", який став дуже популярний серед професіоналів та любителів. Відтоді цей турнір проходить 4 рази на рік.

Підписано договір з найбільшим виробником луків і аксесуарів в Європі — компанією Bearpaw.

Також ми співпрацюємо з майстрами-виробниками саморобних луків і арбалетів, якість луків яких перевірена часом.

У 2020 році фахівцями компанії Arcus розроблені та подані на виробництво різні види чохлів, колчанів, краг і інших аксесуарів під торговою маркою «VLUCHNO». Вся продукція високої якості та дуже зручна і практична у використанні.


НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

- продаж арбалетів, луків, рогаток і супутнього спорядження та обладнання

- організація змагань і турнірів зі стрільби з лука

- виїзні арбалетно-лучні тири на корпоративах, сімейних урочистостях і масових святах

- організація стаціонарних арбалетно-лучних тирів

- виготовлення об'ємних 3D мішеней у вигляді тварин

- виготовлення аксесуарів для стрільби з лука

Всіх тих, хто розділяє наші цінності, запрошуємо до співпраці. Компаніям і фізичним особам, яким цікава і близька по духу стрільба з лука та арбалета та ви прагнете розвивати даний вид спорту в Україні.


Viber
Telegram